Draw for Glanbervie on Friday 24th June

20-06-2011
The Draw for GLENBERVIE is as follows
:

TIME

NAME

CLUB

H’CAP

9.30

L. Mathewson

Stirling

11

 

L. Fleming

Glenbervie

7

 

L MacGregor

Falkirk

3

9.37

C. Capocci

B. of Allan

6

 

L. McAinsh

Alloa

14

 

J. Shields

Dunblane

9

9.45

E. Leisk

Stirling

12

 

S.McKerracher

Alloa

10

 

J. Davidson

FalkirkTryst

12

9.52

M. Gordon

Glenbervie

19

 

F. Wood

Linlithgow

19

 

A. Cook

Falkirk Tryst

16

10.00

A Kirk

Glenbervie

20

 

J. Hillis

Tulliallan

19

 

M.Thomson

Dunblane

13

10.07

D. Davidson

Stirling

15

 

D. Dunn

Dunblane

15

 

M. McRae

Alloa

15

10.15

R. Graham

Stirling

14

 

M. Logan

Bathgate

14

 

N. Thomas

Falkirk

14

10.22

S. Walker

Braehead

7

 

M. Gardner

Linlithgow

10

 

M.McFarlane

Bathgate

10

10.30

DBellSneddon

Bonnybridge

24

 

E. Hannah

Alloa

21

 

A. Hunter

Falkirk Tryst

23

10.37

R. Chalmers

Stirling

28

 

D. Williamson

Glenbervie

29

 

J. Short

Braehead

26

10.45

I. Hughes

Stirling

28

 

E. Miller

Glenbervie

28

 

E. Stewart

Tulliallan

32

10.52

N. Macfarlane

Bonnybridge

21

 

B. Ryan

Tillicoultry

20

 

M. Macnair

Glenbervie

21

11.00

J. McFadyen

Linlithgow

21

 

S. Ferguson

Braehead

21

 

B. Lockhart

Bathgate

22

11.07

A. Taggart

Stirling

23

 

M. Brown

Linlithgow

28

 

C. Brown

Stirling

25

11.15

M. Forsyth

Bonnybridge

15

 

S. Gunn

Falkirk Tryst

11

 

J. Cosgrove

Bathgate

20

11.22

M. Fairbairn

Bonnybridge

16

 

M. Green

Falkirk Tryst

12

 

B. Lawlor

Falkirk Tryst

13

Time

Name

Club

Handicap

11.30

V. Dolton

Muckhart

22

 

P. Cockshoot

Stirling

25

 

K. Lees

Falkirk Tryst

27

11.37

E. MacCallum

Falkirk Tryst

20

 

H. Duggua

B. of Allan

17

 

R. Rickard

Falkirk

19

11.45

C. Watkins

Falkirk Tryst

20

 

M. Peattie

B. of Allan

20

 

N. Provan

Falkirk Tryst

18

11.52

MFotheringham

Falkirk

19

 

E. Arkley

Glenbervie

17

 

H. Russell

Falkirk

15

12.00

S. Lister

Linlithgow

25

 

C. Bell

Grangemouth

26

 

I McKellar

Falkirk

24

12.07

J. Brown

Grangemouth

25

 

G. Johnston

Falkirk Tryst

23

 

K. Bowerman

Linlithgow

21

12.15

N. Miller

Grangemouth

30

 

E. Perry

Tillicoultry

21

 

B. MacLeod

Glenbervie

23

12.22

E. Stevenson

Falkirk Tryst

19

 

E. Stewart

Stirling

21

 

A. Hannah

Falkirk Tryst

20

12.30

M. Crichton

Tillicoultry

29

 

M. Frost

B. of Allan

26

 

S. McMorris

Campsie

26

12.37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.45

D. Reid

Tillicoultry

22

 

M.Burns

Falkirk

29

 

S. Thompson

B. of Allan

27

12.52

S. Quinn

Stirling

8

 

W. MacCallum

Falkirk

10

 

 

 

 

1.00

J. Hamilton

B. of Allan

28

 

M. Cuthbertson

Campsie

24

 

C. Urquhart

Campsie

30

5.07 


5.15


5.22


5.30


5.37


5.45


5.52


6.00


E Goodwin 
J.Robertson

L.Campbell
S. Green

J.Quin
J. Ure

F.McMillan
J.McMahon

D.Craig
S.MacLeod

J.Golding
H.Ferry

M.Swinton
L.Sabin

J.Harrison
L.Breingan

Glenbervie
Bathgate

Stirling
Bof Allan

 Bonnybridge
Braehead

Stirling
Alloa

Bonnybridge
Stirling

Linlithgow
Bahgate

Linlithgow
Falkirk

Linlithgow
Tillicoultry

 

5.07

E. Goodwin

Glenbervie

8

 

J. Robertson

Bathgate

9

 

 

 

 

5.15

L. Campbell

Stirling

13

 

S. Green

B. of Allan

19